Zestawienie wyników I rundy Pucharu Polski

3 grudnia 2010

Jedynie czterech reprezentantów gr. A II PLK (pilskiej) przeszło do kolejnej rundy, są to: AZS Olsztyn, Żuraw Gniewino, PWiK Piaseczno oraz AZS Pol-Fol Kutno.

Uwagę zwracają komiczne wyniki w Płocku, gdzie miejscowy Mon-Pol przegrał z AZS PW Warszawa w stosunku 53:110 (!), czy w Łodzi gdzie Sphinx prowadził do przerwy z Mickiewiczem Katowice 63:14 (!!).

Poniżej zestawienie wszystkich wyników I rundy Pucharu Polski.

Alba Chorzów  –  Rosa Radom
54:100 (17:22, 15:34, 6:30, 16:14)

Trefl II Sopot  –  AZS UWM Olsztyn
69:71 (15:16, 23:18, 14:21, 17:20)

UMKS Kielce  –  Olimp Start Lublin
89:93 (27:23, 17:28, 25:21, 20:21)

AZS PP Poznań  –  Open Florentyna Pleszew
53:64 (12:16, 10:20, 12:18, 19:10)

SMS PZKosz Władysławowo  –  Asseco Prokom 2 Gdynia
73:85 (27:21, 16:24, 15:13, 15:27)

MKS Skierniewice  –  PWiK Piaseczno
76:97 (22:26, 18:19, 16:26, 20:26)

Fokus Mall Sudety Jelenia Góra  –  Victoria Górnik Wałbrzych
76:81 (14:20, 22:19, 14:18, 19:12 d.7:12)

Pogoń Prudnik –  Doral Zetkama Nysa Kłodzko
72:66 (20:13, 15:19, 16:17, 21:17)

WOSSM Warszawa  –  Polonia 2011 Warszawa
(17:12, 17:26, 16:21, 17:22)

AZS PO Opole  –  Cracovia 1906 Kraków
81:89 (20:21, 23:24, 17:29, 21:15)

MON-POL Płock  –  AZS PW Warszawa
53:110 (13:23, 15:28, 13:28, 12:31)

Wisła AWF Kraków  –  AZS PC Częstochowa
(10 listopada, godzina 19:00)

Basket Piła  –  AZS Radex Szczecin
56:76 (19:27, 4:19, 21:13, 12:17)

HK Bank Spółdzielczy Żory –  MKS Limblach Limanowa
82:79 (24:15, 19:15, 19:19, 20:30)

SIDEn MMKS VII LO Toruń  –  KPSW Astoria Bydgoszcz
74:80 (21:14, 17:20, 15:21, 21:25)

Staco Niepołomice –  KK A-Bild Bytom
81:76 (21:15, 21:25, 19:21, 20:15)

Pogoń Ruda Śląska  –  MKS Dąbrowa Górnicza
72:80 (15:13, 14:25, 19:18, 24:24)

MCKiS Termo-Rex Jaworzno –  GTK Fluor Bratam Gliwice
60:42 (18:10, 16:5, 10:18, 16:9)

AZS AWF Katowice  –  GKS Tychy
66:96 (16:28, 14:26, 18:20, 18:22)

AZS PR Radom –  Tur Bielsk Podlaski
98:68 (25:15, 26:14, 29:23, 18:16)

WKS Śląsk Wrocław  –  Sportino Inowrocław
52:79 (23:14, 14:14, 8:30, 7:21)

DC PBS Bank MOSiR Krosno –  Unia Tarnów
104:64 (33:13, 25:19, 22:17, 24:15)

KK Świecie  –  Spójnia Stargard Szcz.
42:63 (14:11, 11:14, 9:21, 8:17)

Stal Ostrów Wlkp. –  WKK Wrocław
87:62 (27:16, 18:17, 22:15, 20:14)

Novum Lublin –  SKK Siedlce
62:58 (20:15, 14:14, 12:18, 16:11)

Etmal Korsarz Gdańsk  –  Żuraw King Oscar Gniewino
59:73 (13:16, 11:21, 17:15, 18:21)

Żyrardowianka Żyrardów  –  Znicz Basket Pruszków
74:80 (14:31, 17:16, 19:19, 24:14)

AZS PR Rzeszów  –  Znicz Jarosław
65:68 (25:14, 11:15, 19:14, 10:25)

Polonia Przemyśl  –  Sokół Łańcut
68:80 (17:30, 25:15, 14:22, 12:13)

Księżak Łowicz  –  AZS WSGK POL-FOL Kutno
61:74 (22:18, 15:17, 10:25, 14:14)

ŁKS Sphinx Łódź – Mickiewicz Katowice
100:49 (31:5, 32:9, 19:17, 18:18)