Zając wraca do zdrowia

20 listopada 2014

marcin zajac gra male foto

Marcin Zając wkrótce pomoże swoim kolegom z drużyny w walce o kolejne ligowe punkty. Zawodnik walczy z czasem, by zdążyć już na najbliższe spotkanie ligowe.

 

Zając doznał kontuzji na początku listopada, a pierwsze diagnozy mówiły o poważnej kontuzji kolana, która mogła wyeliminować go z gry nawet na kilka miesięcy. Na szczęście później przeprowadzane badania nie potwierdziły tych obaw i lekarze okres obowiązkowego odpoczynku skrócili do kilku tygodni.

 

W efekcie nasz zawodnik na parkiecie nie pojawił się w dwóch kolejnych spotkaniach – wygranym po dogrywce w Gdyni i przegranym na swoim parkiecie z Politechniką Gdańską, gdzie jego brak był szczególnie odczuwalny.

 

Ten tydzień przyniósł jednak dobre wiadomości. Zając powoli dochodzi już do siebie, zapominając o urazie, a to sprawia, że możemy być pełni optymizmu, co do jego dyspozycji. Niestety niedzielne spotkanie z MF Meble Tczew może przyjść jeszcze za szybko, byśmy mogli liczyć na jego powrót do gry. Zająca może zabraknąć w kadrze na to spotkanie, ale kolejny mecz, w którym u siebie podejmiemy Kotwicę 50 Kołobrzeg może być już tym, w którym Marcin pojawi się na parkiecie.