Zaczynamy 2 rundę z Lechem Poznań!!

3 stycznia 2020

Przypominamy, że już jutro rozpoczynamy Koszykarskie Ligowe rozgrywki w Nowym 2020r! Rozpocznie drużyna Kadetek (LOMS Enea Basket Piła), Trenera Tomasza Pochylskiego która podejmie UKS Lider Swarzędz. Zapowiada się trudna przeprawa, dlatego wspomóżmy Dziewczyny tego dnia! Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15, w hali przy ul. Bydgoskiej 80 (stadion żużlowy) – wstęp darmowy.

Kolejny mecz to rozgrywki Naszych Seniorów! O godzinie 18:00 staniemy do walki o Ligowe Punkty z drużyną Wiary Lecha Poznań. W pierwszej rundzie w bardzo licznie wypełnionej hali przy ul. Spychalskiego, Pilanie wygrali w stosunku 71-76. Szykuje się zatem walka punkt za punkt! Dodatkowego “smaczka” całej rywalizacji dodaje (nieoficjalnie) fakt, iż Pilscy fanatycy Lecha Poznań szykują specjalną oprawę! Bez wątpienia jest to wydarzenie którego jeszcze w tym sezonie nie było.

Bardzo liczymy na wsparcie wszystkich Sympatyków KS Basket Piła, i mamy ogromną nadzieję, że w dobrych humorach rozpoczniemy Nowy Rok!

Początek spotkania KS Basket Piła – Wiara Lecha Poznań, zaplanowano na godzine 18, tradycyjnie już w hali przy ul. Bydgoskiej 80 (stadion żużlowy).

Poniżej znajduje się link do wydarzenia, udostępniajcie i zapraszajcie znajomych !

https://www.facebook.com/events/985226145193440/

BASKET HEY! ??