Wzorowa inauguracja!

2 października 2019

Niesamowite widowisko zafundowali Nam z racji inauguracji koszykarze Basketu Piła! Mecz rozpoczął się od skutecznych akcji powracającego Grzegorza Jankowskiego, który zdobył pierwsze 6 punktów drużyny. Bardzo agresywna obrona gospodarzy, zmusiła przyjezdnych do popełniania licznych strat, a kontry na punkty zamieniał świetnie dysponowany tego dnia Kamil Michalski.

Chwila rozluźnienia nastąpiła w drugiej kwarcie, gdzie przeciwnicy pozwolili sobie na wyrównanie wyniku, jednak time-out wzięty przez Trenera Tomasza Pochylskiego zadziałał orzeźwiająco na Naszych zawodników. Zaczeliśmy budować przewagę której nie oddaliśmy aż do końca. Niezmiernie miło było oglądać zawodników powracających po czasie do Basketu (m.in. Łukasz Krzemiński) którzy potwierdzili że będą Naszym ogromnym wzmocnieniem Najskuteczniejszym graczem drużyny okazał się Kapitan Kamil Michalski – autor 26 punktów.

Korzystając z okazji składamy najserdeczniejsze życzenia Naszemu wieloletniemu partnerowi siłowni COLOS Gym & Fitness, z racji jubileuszowych 18 urodzin!

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom za tak liczne przybycie na mecz inauguracyjny, oraz liczymy że będziecie Nas tak samo wspierać przez całą reszte sezonu.

Basket Piła 91:57 Kaspro Ostrów Wielkopolski

Kolejne spotkanie w Pile już 12.10.2019 r. o 18:00 przeciwko AZS Politechnika Poznań

Natomiast najbliższy mecz odbędzie się w Poznaniu na Hali POSiR (Hala A) przy ul. Spychalskiego 34 a przeciwnikiem będzie odradzająca się drużna Lecha Poznań, która występuje pod nazwą “Wiara Lecha”, będzie to II kolejka spotkań 3 PLK. Zapraszamy kibiców mieszkających w Poznaniu na to spotkanie. Niedziela 6 paź. godz: 18:00.