Wyniki Streetball Piła – 2015

8 lipca 2015

logo-2015 b

WYNIKI:

26 DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH
SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĄT:
1. UKS VENUS JĘDRZEJEWO
2. FARCIARY (PIŁA)
3. AKADEMIA BAMBINIS (TRZCIANKA)
MVP: EDYTA MITELEWSKA (UKS VENUS JĘDRZEJEWO)

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCÓW:
1. FANTASTYCZNA TRÓJKA Z 4-ki (PIŁA)
2. KKS MŁODZIK PIŁA (PIŁA)
3. KS PARAFIANIE (PIŁA)
MVP: OSKAR HRYCKIEWICZ (FANTASTYCZNA TRÓJKA Z 4-ki)

GIMNAZJUM DZIEWCZĄT:
1. 4w1 (JĘDRZEJEWO, TRZCIANKA, PIŁA)
2. KŁK ATOMÓWKI (PIŁA)
3. “4” PIŁA (PIŁA)
MVP: WERONIKA MIKOŁAJEWSKA (4w1)

GIMNAZJUM CHŁOPCÓW:
1. ZS 2 PIŁA
2. OKC WARRIORS (PIŁA)
3. NYGASY (PIŁA)
MVP: MATEUSZ SADŁOWSKI (ZS 2 PIŁA)

SZKOŁY PONADGIMANZJALNE CHŁOPCÓW:
1. ŻEBRON’S MINIONS (PIŁA)
2. SUPER CHWASTY (PIŁA)
3. FEKETERESE (PIŁA)
MVP: KACPER ŻEBROWSKI (ŻEBRON’S MINIONS)

OPEN KOBIET:
1. 4w1 (Jędrzejewo, Trzcianka, Piła)
2. FANTASTIC FOUR (PIŁA)
3. ESY FLORESY (TRZCIANKA)
MVP: WIKTORIA RADZIUK (4w1)

WYNIKI:

15 DRUŻYN W KAT. OPEN MĘŻCZYZN
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI ULICZNEJ STREETBALL PIŁA 2015
W RAMACH BOSCH GRAND PRIX POLSKI ORAZ BOSCH GRAND PRIX WIELKOPOLSKI
1. GANG ALBANII (GORZÓW WLKP.)
2. DA BURNIN BANANA (WROCŁAW)
3. BLOK EKIPA (MIĘDZYCHÓD)
PILANIE OKAZALI SIĘ GOŚCINNI NASZA DRUŻYNA “TURYŚCI” W SKŁADZIE: GRZEGORZ JANKOWSKI, GRZEGORZ PRZEWOŹNIAK, TOMASZ POCHYLSKI, MAREK IWANOWICZ ODPADLI W ĆWIERĆFINALE Z WICEMISTRZAMI PILSKIEGO TURNIEJU DA BURNING BANANAS Z WROCŁAWIA.

ZWYCIEZCY KONKURSÓW INDYWIDUALNYCH:
KONKURS RZUTU Z DALEKA ZA 100 ZŁ – ŁUKASZ JANCZURA (KUTNO)
KONKURS RZUTU ZA 3 PKT DLA DOROSŁYCH – MATEUSZ FRĄCKOWSKI (PIŁA)
KONKURS BALLHANDLING DLA DZIECI I MŁODZIEŻY  – ADRIAN SOBKOWIAK (PIŁA)
KONKURS RZUTU ZA 3 PKT DLA MŁODZIEŻY – WIKTORIA PODPORA (PIŁA)
KONKURS RZUTY WOLNE DLA MŁODZIEŻY – WIKTOR MATUSZAK (PIŁA)
KONKURS RZUTY WOLNE DLA DZIECI – MATEUSZ LENIEC (PIŁA)

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW IMPREZY:
POWIAT PILSKI
KM IMPORT
ZAKŁADY MIĘSNE ŚMIŁOWO HENRYKA STOKŁOSY
WYSPIARZ
KAMELEON COLOURS
MIASTO PIŁA

PODZIĘKOWANIA DLA WSPÓŁORGANIZATORÓW:

STREETBALL POLSKA
MOSIR PIŁA