Trzecia kolejka w liczbach

21 października 2014

pzkosz logo male

Za nami trzecia seria spotkań na parkietach drugiej ligi. Kto zdobył w pięciu rozegranych meczach najwięcej punktów, kto najczęściej rotował składem, a kto był królem asyst? Odpowiedzi na wszystkie z tych pytań znajdziecie w naszym podsumowaniu minionego weekendu.

92 -tyle punktów zdobyli koszykarze AZS UMK Consus PBDI Toruń w spotkaniu przeciwko MF Meble Tczew. To najwyższy wynik w tej kolejce

55 – tyle punktów padło w ostatniej kwarcie spotkania w Tczewie. W żadnej innej odsłonie wszystkich pięciu meczów nie zdobyto tylu punktów

48 – tyle zbiórek w swoim meczu zanotowali koszykarze KSK Noteć Inowrocław. To najwyższy wynik drużynowy w tej kolejce

45 – tyle punktów zdobyli koszykarze Asseco II Gdynia w spotkaniu przeciwko KSK Noteć Inowrocław. To najniższy wynik w tej kolejce

38:08 – tyle minut na parkiecie spędził Grzegorz Przewoźniak (Basket Piła). W tej kolejce  żaden zawodnik w lidze nie grał dłużej

30 – tyle punktów w starciu przeciwko Basketowi Piła zdobył Dominik Olejniczak (SMS PZKosz Władysławowo). W tej kolejce żaden zawodnik nie pobił jego wyniku

28 – tyle punktów w czwartej kwarcie swojego meczu zdobyli koszykarze MF Meble Tczew. To najwyższy wynik w pojedynczej kwarcie w meczach trzeciej kolejki

26 – tyle sekund spędzili na parkiecie Daniel Gołębiowski i Rafał Komenda. Spośród zawodników, którzy zagrali w tej serii spotkań nikt nie spędził na parkiecie mniej czasu

24 – tylu zawodników pojawiło się na parkiecie w spotkaniu MF Meble Tczew z AZS UMK Consus PBDI Toruń. To najwyższy wynik w tej kolejce

22 – tyle punktów padło w drugiej kwarcie spotkania w Inowrocławiu. To najniższy wynik w pojedynczej kwarcie w tej kolejce

22 – tyle puntów różnicy pomiędzy swoją najlepszą a najgorszą kwartą zanotowali gracze MF Meble Tczew

21 – tyle zbiórek zanotowali w swoim meczu koszykarze Asseco II Gdynia. To najgorszy wynik drużynowy w tej kolejce

12 – tylu zawodników wykorzystał trener SMS PZKosz Władysławowo w spotkaniu przeciwko Basketowi Piła. Poza nim jeszcze tylko szkoleniowcy Asseco II Gdynia, MF Meble Tczew i AZS UMK PBDI Toruń desygnowali do gry całą dwunastkę swoich graczy

12 – tyle zbiórek zanotował w meczu Grzegorz Przewoźniak (Basket Piła). Żaden inny zawodnik nie uzyskał w tej kolejce lepszego wyniku

9 – tylu graczy pojawiło się na parkiecie w barwach Basketu Piła w starciu z SMS PZKosz Władysławowo. To najniższa liczba w całej kolejce

8 – tyle asyst zanotował Marcin Wieluński (SMS PZKosz Władysławowo). W tej kolejce żaden inny zawodnik nie uzyskał lepszego wyniku

6 – tyle punktów w drugiej kwarcie spotkania zdobyli koszykarze MF Meble Tczew. Żaden inny zespół w pojedynczej odsłonie meczu trzeciej kolejki nie zanotował tak niskiej skuteczności