SMS z patentem na Basket

1 marca 2015

basket vs sms male logo

 

Ponownie końcówka spotkania zadecydowała o wyniku spotkania Basketu Piła z SMS PZKosz Władysławowo. Mecz godnych siebie rywali kolejny raz wygrała uzdolniona młodzież.

 

Pilanie przystępując do tego spotkania bardzo wierzyli w zwycięstwo i awans nawet na szóste miejsce w tabeli. Niestety statystyki były po stronie rywali, którzy w rundzie zasadniczej wygrali oba spotkania z Basketem.

 

Mecz zaczął się od bardzo równej gry obu drużyn i dość wysokiej skuteczności. Niestety w drugiej kwarcie ten poziom utrzymali tylko przyjezdni, którzy odskoczyli pilanom na piętnaście punktów i właśnie z taką przewagą schodzili na przerwę.

 

Po zmianie stron miejscowi ruszyli jednak z miejsca i bezlitośnie punktowali rywali. W konsekwencji Basket odrobił wszelkie straty i do ostatniej kwarty gry podchodził z jednym punktem przewagi. Niestety okazało się, że zryw w trzeciej kwarcie kosztował naszą drużynę zbyt wiele sił i na 2,5 minuty przed  końcem spotkania przyjezdni ponownie wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali.

 

Basket Piła vs SMS PZKosz Władysławowo 70:73 (19:20, 17:31, 24:8, 10:14)

Basket: Zając 24, Przewoźniak 23, Pochylski 12, Ludynia 6, Bielecki 3, Jankowski 2, Rajewicz, Gaweł, Lipiński, Uliczka, Pasieka, Żebrowski