Skuteczna pogoń Basketu

18 września 2014

basket 2014 2015 male(1)

Basket Piła zanotował drugie z rzędu zwycięstwo w spotkaniu sparingowym. Tym razem pilanie pokonali na wyjeździe Tarnovię Tarnowo Podgórne, zwycięstwo zapewniając sobie w drugiej połowie meczu.

Dla pilan był to trzeci pojedynek sparingowy w tym okresie przygotowawczym. Po porażce na starcie z Sokołem Marbo Międzychód, w rewanżu pilanie wygrali z tym samym rywalem na własnym parkiecie. Dziś doszło do spotkania numer trzy, a naszym rywalem był zespół GKS Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Zespół ten szczególnie w pierwszych dwóch kwartach postawił wysokie wymagania pilanom, wygrywając obie skromnie trzema punktami. W drugiej połowie oglądaliśmy już zupełnie inny Basket, który dominował w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła. Trzecia kwarta zakończyła się wysoką wygraną naszego zespołu 12:21, a czwarta jeszcze wyższą 9:21. Najlepszym strzelcem naszej drużyny był ponownie Łukasz Krzemiński.

GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne vs KS Basket Piła 55:70 (13:10, 21:18, 12:21, 9:21)

Basket Piła: Mateusz Rudnik 8, Patryk Bielecki 0, Łukasz Mostek 9, Grzegorz Jankowski 4, Maciej Pasieka 0, Marcin Uliczka 0, Łukasz Krzemiński 16, Rafał Kajuth 3, Grzegorz Przewoźniak 9, Marcin Zając 6, Paweł Ludynia 7, Tomasz Pochylski 8