Sezon zakończony

13 marca 2015

basket 2014 male foto

Wczoraj zostało rozegrane ostatnie spotkanie tego sezonu w fazie play-out rozgrywek drugiej ligi naszej grupy. Porażka KUKS Koszalin sprawiła, że rozgrywki właśnie się zakończyły.

 

Już przed tym spotkaniem pewne było, że jeśli KUKS dozna kolejnej porażki, wówczas straci nawet matematyczne szanse na utrzymanie się w drugiej lidze. Koszalinianie, którzy przegrali wcześniej wszystkie swoje mecze stali przed trudnym zadaniem, jeśli chcieli odwrócić złą kartę, gdyż w czwartek mierzyli się na wyjeździe z SMS PZKosz Władysławowo, a więc z najlepszą drużyną fazy play-out.

 

Ostatecznie niespodzianki nie było, choć przyjezdni nie zamierzali tanio sprzedać skóry i do końca walczyli o pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach. Ich porażka 65:78 sprawiła jednak, że liga właśnie dobiegła końca.

 

Basket, który sezon rozpoczynał od mocnego uderzenia, bo od wygranej z jednym z faworytów rozgrywek, czyli z Notecią Inowrocław, ostatecznie uplasował się na ósmym miejscu w tabeli.

 

Wszystkim kibicom oraz sponsorom klubu serdecznie dziękujemy za obecność na naszych meczach, za wspieranie Basketu na trybunach i poza nimi oraz za kolejny wspaniały sezon. Oby przerwa w rozgrywkach minęła jak najszybciej, a na hali przy Żeromskiego widzimy się również w przyszłym sezonie!