Serial nieszczęść trwa dalej!

Dodano: 05 lutego 2014 12:48 przez

Najwyższy aktualnie w składzie Grzegorza Chodkiewicza zawodnik nie zagra w najbliższych kilku meczach! Mateusz Rudnik (203cm.) doznał skręcenia stawu skokowego podczas ostatniego spotkania z MKS Drogbruk Kalisz. Sytuacja miała miejsce pod koniec II kw. Po zejściu z parkietu centra Basketu, środkowy MKS-u Tomasz Zyber był nie do zatrzymania pod obiema tablicami (zbiórki i punkty) i zakończył spotkanie z bilansem (plus, minus na +37). Do momentu kiedy na boisku przebywał M. Rudnik, T. Zyber miał w owym bilansie tylko (+8) , co oznacza, że po zejściu Rudnika środkowemu MKS-u grało się dużo łatwiej i dobrze wykorzystywany przez swoich kolegów w znacznej mierze przyczynił się do zwycięstwa. Mateusz do treningów wróci najszybciej za około 2 tygodnie. Trzymamy kciuki za pozytywną rehabilitację sympatycznego pilanina i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!

m.rudnik

8 Komentarzy dla Serial nieszczęść trwa dalej!

Dodaj komentarz

 1. Bart78 says:

  Jak ktoś jest taki mądry to niech napisze zapowiedz meczu z toruniem i im wysle. Bo gramy jutro meczyk a zapowiedzi brak! GO BASKET!

 2. shaq says:

  Mój wpis jest poprawny językowo, więc mogę sobie wymagać podobnej poprawności od strony, która przekazuje mi informacje na temat "projektu", w który jestem zaangażowany emocjonalnie. Full stop!

 3. do kal says:

  Przejrzyj kolego swój post… a dopiero później wymagaj.

 4. Sub says:

  Dziękujemy za Waszą czujność! Dzięki Wam będziemy się starali poprawiać w swojej pracy. Oczywiście Zarząd Basketu nie zamyka drogi nikomu kto chciałby społecznie pełnić rolę redaktora strony klubowej. Ze sportowymi pozdrowieniami Zespół PR KSB!

 5. Bart78 says:

  Moze napisane troche luznym jezykiem i w nieuporzadkowany sposob, ale jest to zrozumialy i jasny przekaz. Nie ma sie co czepiac o takie pierdoly. Widze ze jest tu duzo osob, ktorym istnienie tego klubu przeszkadza.

 6. loy says:

  zgadzam się z przedmówcą  shaq

  3 razy czytałem to i nadal nie rozumiem po jakiemu to jest napisane??!!! masakra!  To nie pierwszy raz, jak osoba pisząca te newsy ma problem z wyrażaniem i przelewaniem myśli na papier… Zbyt rozległe i mało przejrzyste zdania. Nie dość, że ciągle dodajecie newsy przepełnione pesymizmem, to jeszcze w takim stylu językowym, że czytać się tego nie da.

  Coraz ciężej mi czytać te newsy. czy nie można jaśniej i klarowniej?? wtf???

  YAO trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

  PS. czt tylko mi się wydaje, że "karma" dopadł zarząd Basketu?

 7. pilski says:

  8 czy 9 trener w BASKECIE, czy tam ktoś kiedyś popracuje dłużej 2-3 lata?

 8. shaq says:

  "Sytuacja miała miejsce pod koniec II kw. Po zejściu z parkietu centra Basketu, środkowy MKS-u Tomasz Zyber zanotował z drużyną (+24 pkt. przebywając na parkiecie a w całym meczu +37 pkt.) co można rozumieć, że mimo wytęrzonej pracy Basketu w próbach zatrzymania tego gracza pod tablicami, zdobył bardzo ważne i cenne punkty wnosząc wiele w zwycięstwo gości tego dnia."

   

  Jedno zdanie, totalnie bez sensu i z błędem ortograficznym. What the fuck?! Kto to pisze?! Poziom informacji (ilość, jakość i poprawność) w tym poziomie jest totalnie karygodny. Dobry gimnazjalista pisałby lepiej i bardziej zrozumiale! Klub ewidentnie stacza się sportowo, organizacyjnie i medialnie. Zróbcie coś z tym, błagam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *