Seniorzy 3 LM, porażka w Gnieźnie

23 lutego 2017

W miniony weekend odbył się mecz wyjazdowy naszych seniorów, którzy niestety przegrali z nieco wzmocnioną zawodnikami 2 ligi drużyną SKLEP POLSKI MKK Gniezno. Co prawda Basket wygrał pierwszą kwartę (16:19) i ostatnią, czwartą odsłonę meczu (12:18) to jednak nie wystarczyło aby wyjechać z Gniezna z kompletem punktów (wynik meczu 93-83). Nieciekawie nadal u nas wygląda zdobywanie punktów przez zmienników, którzy w całym spotkaniu dorzucili zaledwie 16 oczek. Warty odnotowania jest również fakt, że Adrian Sobkowiak grający w barwach gospodarzy “pokarał” baskeciarzy rzutami z dystansu trafiając 6/7 trójek w tym trzy bardzo ważne w 3 kwarcie, dając swoisty odjazd dla drużyny MKK. Obecnie komplikuje się sytuacja Basketu jeśli chodzi o wyjście z grupy wielkopolskiej i dalsze nadzieje na awans może przynieść jedynie zwycięstwo w najbliższym meczu w Pleszewie, który nie przegrał dotąd ani jednego meczu. Mimo niesamowicie trudnego zadania jakie stoi przed naszymi koszykarzami w najbliższy weekend, nie tracimy nadziei i gramy dalej, bo póki piłka w grze to wszystko jest możliwe Panowie!! Go Basket!! 🙂