REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE W CELU RATOWANIA KLUBU

Dodano: 05 stycznia 2017 12:53 przez

 

“Przez wzgląd na potrzebę szukania rozwiązań w kryzysie finansowym i prawdopodobnego zakończenia działalności Basketu. Spowodowanym brakiem wsparcia pieniężnego dla naszego klubu ze strony władz miasta. Postanowiliśmy wystartować z zupełnie odmłodzonym i zmodernizowanym Programem Partnerskim Basketu (ver. 2.0.). Pierwszym programem budowanym oddolnie przez pilan i dla pilan oraz mieszkańców powiatu pilskiego. W oparciu o najnowsze rozwiązania ecommerce (karty, terminale, aplikację mobilną, portal, przelewy on-line) wszystko to w celu kompletnego ułatwienia dostępu, korzystania z funkcjonalności oraz obsługi naszego PP ver. 2.0.

basket-cm-mWZÓR KARTY KIBICA Z KODEM I NUMEREM (NA ODWROCIE) DO LOGOWANIA SIĘ W APP I NA PLATFORMIE CM. KARTY BĘDĄ ROZDAWANE DLA KIBICÓW NA NAJBLIŻSZYM MECZU Z RAWICZEM 7.01.2017 r. GODZ: 18:00

Nadrzędnym celem naszego projektu jest swoiste wsparcie dla lokalnego rynku mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i zatrzymanie pieniędzy mieszkańców w rynku rodzimym. Przez wzbudzenie i wymuszenie korzyściami finansowymi interakcji pomiędzy połączonymi w jakieś wspólnej idei ( dobro klubu sportowego) trzech współzależnych od siebie ogniw,

czyli: punkt partnerski (np: sklep, zakład usługowy itp. najczęściej sponsor klubu), kibic (mieszkaniec regionu), klub (stowarzyszenie, fundacja, wspólna idea) chcemy pobudzić do działania, zaangażowania i korzystania z programu przez naszych kibiców i ogólnie mieszkańców Piły tak aby liczba uczestników stale wzrastała, razem z punktami partnerskimi. Każda złotówka zatrzymana w rynku lokalnym zasila pośrednio: punkt partnerski (podatnik), klub (działalność sportowa, podatnik), kibic (rabat za korzystanie, cash back). Wszystko odbywa się w internecie i cały czas możemy śledzić na swoim koncie wpływy z wydanych pieniędzy i otrzymanych rabatów oraz zwrotów gotówki. W 2010 roku ogromną barierą do rozbudowy naszego PP ver. 1.0. były ograniczenia technologiczne i ich ogromny koszt lub brak tanich zastępczych rozwiązań. Nie byliśmy w stanie wdrożyć programu w takiej formie jaką mieliśmy w zamyśle i planie. Nie poddaliśmy się pracowaliśmy dalej aby stworzyć coś unikatowego w swoim rodzaju. Zarówno wtedy jak również i dziś jesteśmy jedynym klubem sportowym z Piły i regionu, który podejmuje tak innowacyjną próbę stworzenia sytuacji 3W, czyli WIN-WIN-WIN dla każdego z ogniw (sponsor-klub-kibic), korzystając z usług firmy sponsora klubu, zasilasz konto Basketu i otrzymujesz rabat oraz zwrot gotówki. Czy nasz program odniesie sukces i przyjmie się w Pile, zależy w największym stopniu od mieszkańców i ich świadomości na temat tego jak ważną rolę pełnią w rozwoju gospodarczym rynku lokalnego i pośrednio wsparcia dla tak szczytnych idei jak KS Basket Piła. Jak wiele znaczy wydana złotówka w odpowiednim sklepie, punkcie partnerskim. Całość działania PP ver. 2.0. oparliśmy na platformie, którą nazwano Cash Mania i która została w 100% zaprojektowana i stworzona przez pilan. Platforma wywiera motywacyjny wpływ na uczestnika aby zapraszał do projektu kolejne osoby, dzięki którym będzie zyskiwał zarówno on jak również np. klub sportowy. Współtwórcą i pomysłodawcą niektórych rozwiązań jestem sam osobiście bo przez wiele lat dokładnie poznałem potrzeby i oczekiwania każdej ze stron programu.

 

Zapraszamy punkty partnerskie do kontaktu z nami: 603 185 850, 503 004 695, 661 157 673.

Punktami partnerskim mogą być wszystkie podmioty gospodarcze: od stacji benzynowych przez salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, zakłady usługowe, restauracje, biura nieruchomości, serwisy samochodowe, salony samochodowe itd. Rodzaj działalności nie ma znaczenia.

W programie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy i zainteresowane osoby, nie musisz być kibicem Basketu aby czerpać korzyści z bycia w programie.

więcej na www.cashmania.pl

Niedługo więcej informacji o PP ver. 2.0!

#BasketNeverGiveUp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *