Rawia pokonana

6 stycznia 2012

Basket Piła udanie rozpoczął rok 2012, wygrywając przed własną publicznością z drużyną Rawii Rawicz w stosunku 77:64.

Goście jedynie do przerwy byli w kontakcie z naszym zespołem, a to za sprawą kanonady trafionych rzutów za 3 punkty.
Od trzeciej kwarty zacieśniona obrona naszego zespołu, spowodowała załamanie gry graczy z Rawicza, którzy przy 42 punktach zdobytych do przerwy, zdołali rzucić jedynie 22 oczka w pozostałej części spotkania.

Bardzo dobre zawody rozegrał kapitan Basketu – Grzegorz Przewoźniak, który zaprezentował 14 pkt, 10 as, 4 prz oraz 3 zb.
Innym godnym odnotowania akcentem, był debiut w seniorskim zespole 13 letniego wychowanka Basketu – Marka Iwanowicza.

Dziękujemy tak licznie zebranej publiczności za doping, i już dzisiaj zapraszamy na 20 stycznia, kiedy to w Pile zjawi się ekipa MKS MOS Konin.