Puchar Polski: Basket Piła vs. Radex Szczecin

1 grudnia 2010

Już pojutrze (środa, godz. 19.00) nasi koszykarze rozegrają pierwsze w swojej krótkiej historii spotkanie, w ramach rozgrywek Pucharu Polski.
Nie będzie to łatwe przeprawa, gdyż pilanom przyjdzie zmierzyć się z bardzo mocnym zespołem I-ligowym, jakim jest Radex Szczecin.

Zespół gości w zeszłym roku gładko awansował do I ligi, a w tym jako beniaminek radzi sobie bardzo dobrze (3 zwycięstwa, 4 porażki – w tym dwie 1 pkt).
Z powyższego wyraźnie widać, iż przy odrobinie szczęścia zespół ze Szczecina mógłby być w samym czubie tabeli I Ligi z bilansem 5-2.
Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie!

Dla osób, które nie mogły dotrzeć na mecz link do relacji online: http://js1.live.iskiereczka.pl/mecz_7869.html

Poniżej wszystkie pary Pucharu Polski oraz plakat meczowy:

1.    Alba Chorzów  –  Rosa Radom
2.    Trefl II Sopot  –  AZS UWM Olsztyn
3.    UMKS Kielce  –  Olimp Start Lublin
4.    AZS PP Poznań  –  Open Florentyna Pleszew
5.    SMS PZKosz Władysławowo  –  Asseco Prokom 2 Gdynia
6.    MKS Skierniewice  –  PWiK Piaseczno
7.    Fokus Mall Sudety Jelenia Góra  –  Victoria Górnik Wałbrzych
8.    Pogoń Prudnik  –  Doral Zetkama Nysa Kłodzko
9.    WOSSM Warszawa  –  Polonia 2011 Warszawa
10.   AZS PO Opole  –  Cracovia 1906 Kraków
11.   MON-POL Płock  –  AZS PW Warszawa
12.   Wisła AWF Kraków  –  AZS PC Częstochowa
13.   Basket Piła  –  AZS Radex Szczecin
14.   HK Bank Spółdzielczy Żory  –  MKS Limblach Limanowa
15.   SIDEn MMKS VII LO Toruń  –  KPSW Astoria Bydgoszcz
16.   Staco Niepołomice  –  KK A-Bild Bytom
17.   Pogoń Ruda Śląska  –  MKS Dąbrowa Górnicza
18.   MCKiS Termo-Rex Jaworzno  –  GTK Fluor Bratam Gliwice
19.   AZS AWF Katowice  –  GKS Tychy
20.   AZS PR Radom  –  Tur Bielsk Podlaski
21.   WKS Śląsk Wrocław  –  Sportino Inowrocław
22.   DC PBS Bank MOSiR Krosno  –  Unia Tarnów
23.   KK Świecie  –  Spójnia Stargard Szcz.
24.   Stal Ostrów Wlkp.  –  WKK Wrocław
25.   Novum Lublin  –  SKK Siedlce
26.   Etmal Korsarz Gdańsk  –  Żuraw King Oscar Gniewino
27.   Żyrardowianka Żyrardów  –  Znicz Basket Pruszków
28.   AZS PR Rzeszów  –  Znicz Jarosław
29.   Polonia Przemyśl  –  Sokół Łańcut
30.   Księżak Łowicz  –  AZS WSGK POL-FOL Kutno
31.   Mickiewicz Katowice  –  ŁKS Sphinx Łódź