Emocje jedynie do przerwy

Dodano: 18 grudnia 2010 18:46 przez

Koszykarze Basketu Piła ponieśli 10 porażkę w tegorocznym sezonie, tym razem ulegając w Kutnie zespołowi AZS w stosunku 61:83.
Pomimo faktu sporej różnicy punktowej, nasi zawodnicy toczyli wyrównaną walkę z faworyzowanymi gospodarzami przez całą pierwszą połowę, schodząc do szatni przy wyniku 31:26 dla AZS.
Niestety po raz kolejny dała o sobie znać tragiczna III kwarta, którą nasz zespół przegrał różnicą 15 punktów, co gorsza tracąc w tej odsłonie więcej koszy, niż w całej 1 połowie.
Podsumowując nie było to złe spotkanie w wykonaniu Basketu, gdyby koncentracji starczyło na 4 kwarty, to kto wie z jakim wynikiem pilanie wracaliby z Kutna…

Statystyki z tego spotkania: tutaj