Pierwsza kolejka statystycznie

7 października 2014

grupowe 2014 male foto

Świetny start rozgrywek sprawił, że kilku koszykarzy Basketu Piła znajduje się w czołówkach różnych klasyfikacji. Oto pełne zestawienie dokonań naszych zawodników po pierwszej serii gier.

 

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW:

26 – Grzegorz Arabas (Kotwica)

24 – Przemysław Żołnierewicz (Gdynia)

21 – Paweł Pawłowski (Politechnika)

20 – Tomasz Pochylski (Basket)

20 – Mikołaj Grod (Noteć)

 

SKUTECZNOŚĆ ZA DWA:

100% – Grzegorz Jankowski (Basket)

100% – Robert Gibaszek (KUKS Koszalin)

100% – Adam Brenk (Politechnika)

100% – Łukasz Wieczorkowski (Tczew)

100% – Paweł Samujło (Tczew)

 

CELNE RZUTY ZA TRZY:

5 – Tomasz Pochylski (Basket)

3 – Grzegorz Jankowski (Basket)

3 – Paweł Pawłowski (Politechnika)

3 – Robert Gibaszek (KUKS Koszalin)

3 – Grzegorz Kulka (Trefl II)

 

WYKONANE RZUTY ZA TRZY:

9 – Tomasz Pochylski (Basket)

8 – Robert Gibaszek (KUKS Koszalin)

8 – Grzegorz Arabas (Kotwica)

8 – Łukasz Krzemiński (Basket)

7 – Daniel Syldatk (Tczew)

 

CELNE RZUTY Z GRY:

10 – Przemysław Żołnierewicz (Gdynia)

10 – Grzegorz Arabas (Kotwica)

9 – Paweł Pawłowski (Politechnika)

8 – Mikołaj Grod (Noteć)

7 – Grzegorz Przewoźniak (Basket)

 

WYKONANE RZUTY Z GRY:

25 – Przemysław Żołnierewicz (Gdynia)

19 – Grzegorz Arabas (Kotwica)

17 – Łukasz Krzemiński (Basket)

16 – Mikołaj Grod (Noteć)

15 – Wojciech Czerlonko (Gdynia)

 

ZBIÓRKI W OBRONIE:

11 – Marko Djurić (Kotwica)

10 – Przemysław Żołnierewicz (Gdynia)

10 – Paweł Lasota (Kotwica)

9 – Marcin Zając (Basket)

8 – Paweł Samujło (Tczew)

 

ZBIÓRKI OGÓŁEM:

18 – Paweł Lasota (Kotwica)

15 – Przemysław Żołnierewicz (Gdynia)

14 – Marko Djurić (Kotwica)

12 – Paweł Samujło (Tczew)

11 – Marcin Zając (Basket)

 

ASYSTY:

9 – Paweł Neumann (Kotwica)

5 – Michał Dudek (KUKS Koszalin)

5 – Tomasz Pochylski (Basket)

5 – Aleksander Filipiak (Noteć)

4 – Marcin Chudy (Politechnika)

 

STRATY:

6 – Maciej Bojanowski (SMS)

5-  Zbigniew Malinowski (Toruń)

5 –  Michał Dudek (KUKS Koszalin)

4 – Grzegorz Jankowski (Basket)

4 – Adam Brenk (Politechnika)

 

EVAL:

32  – Marko Djurić (Kotwica)

28- Grzegorz Arabas (Kotwica)

24 – Przemysław Żołnierewicz (Gdynia)

22 – Grzegorz Przewoźniak (Basket)

22 – Tomasz  Pochylski (Basket)