Nasz mistrz świata!

22 września 2014

krzysztof zajac male foto

Krzysztof Zając, na co dzień lekarz klubowy Basketu Piła miał wymierny wkład w mistrzostwo świata zdobyte przez naszych siatkarzy. To on dbał o zdrowie podopiecznych Stéphane’a Antigi.

 

Krzysztof Zając znajduje się w szerokim sztabie medycznym polskiej reprezentacji siatkarzy. A że nie jest tam przypadkową i anonimową osobą, niech świadczy fakt, że w drużynach narodowych siatkarzy i siatkarek działa on już od dekady. Choć w tym czasie zmieniali się szkoleniowcy, pilanin trwał na stanowisku.

 

Zakończony właśnie turniej finałowy Mistrzostw Świata był niezwykle intensywny nie tylko dla naszych siatkarzy, ale również właśnie dla lekarzy. W czasie tak wyczerpującego turnieju urazów nie brakuje, ale specjaliści poradzili sobie świetnie z każdym z nich, mając swój wymierny wkład w największy od wielu lat sportowy sukces polskiej drużyny narodowej.

 

Naszemu mistrzowi serdecznie gratulujemy i życzymy jak najmniej pracy w kolejnym sezonie Basketu Piła! A pierwsza okazja do zobaczenia Pana Krzysztofa na hali przy Żeromskiego już 11 października. Wtedy to Basket zainauguruje nowe rozgrywki przed swoją publicznością. Początek meczu przeciwko Treflowi II Sopot o godzinie 19:00.