Na podbój Tczewa

23 listopada 2014

tczew(1)Dziś koszykarze Basketu Piła rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć w Tczewie z tamtejszym MF Meble, drużyną, która przegrała sześć ostatnich spotkań ligowych.

 

Zespół z Tczewa na inaugurację rozgrywek zanotował zwycięstwo po bardzo zaciętym spotkaniu z Asseco II Gdynia. Później już ani na swoim parkiecie, ani też na wyjeździe drużyna ta nie potrafiła pokonać żadnego rywala notując sześć kolejnych porażek. W tabeli tczewianie wyprzedzają tylko KUKS Dubois Koszalin, który w ośmiu meczach zanotował osiem zwycięstw.

 

Jedynym celem pilan na to spotkanie jest zatem zwycięstwo. Każdy inny wynik będzie ogromny rozczarowaniem, tym bardziej, że nasza drużyna ma szansę wspiąć się w ligowej tabeli na wyższe miejsce. Obecnie pilanie zajmują miejsce numer pięć, ale rywale za naszymi plecami nie śpią i pewne jest, że wkrótce przypuszczą ataki na tę pozycję.

 

Początek spotkania MF Meble Tczew z Basketem Piła dziś o godzinie 18:00. Relację akcja po akcji będzie można tradycyjnie śledzić na stronie internetowej PZKosz.