Młodzicy gromią, klasa Sobkowiaka

24 listopada 2014

sobkowiak

Młodzi koszykarze z Piły odnieśli kolejne zwycięstwo w Międzywojewódzkiej Lidze Młodzików Starszych. Tym razem rozbili oni Polonię Leszno 127:49, a 54 punkty dla naszej drużyny zdobył Adrian Sobkowiak (na zdjęciu).

 

Nasi młodzi zawodnicy udowadniają, że na ich mecze warto przychodzić. W miniony weekend w hali Zespołu Szkół nr 2 w Pile pojawiła się zresztą spora grupa kibiców, która mogła zobaczyć piękny występ Sobkowiaka i spółki.

 

Prowadzeni przez Tomasza Pochylskiego zawodnicy rozbili Polonię Leszno 127:49, a ich zwycięstwo nawet przez chwilę nie podlegało dyskusji. Prym w naszym zespole wiódł ponownie powracający po kontuzji Adrian Sobkowiak, który tak bardzo stęsknił się za grą, że w meczu zdobył o pięć punktów więcej niż wszyscy nasi rywale razem wzięci. Dorobek 54 oczek imponuje i dobrze wróży na przyszłość.

 

A w najbliższej kolejce pilan, którzy w tabeli zajmują obecnie drugie miejsce zagrają na wyjeździe. Tym razem rywalem naszej drużyny będzie zespół Pniewiaka Pniewy.

 

Basket Piła – Polonia Leszno 127:49

Basket: Sobkowiak 54, Lebiedź 16, Nowak 14, Januzik 12, łochowicz 9, Weiss 6, Przepióra 6, Grajber 6, Kamiński 4, Mikuła 2, Tobera 0