Mecz z Kotwicą przeniesiony

25 listopada 2014

pzkosz logo male

W najbliższy weekend Basket Piła rozegra kolejne spotkanie ligowe. Pilanie, mimo wcześniejszych zapowiedzi, nie zagrają jednak na swoim terenie, a na wyjeździe.

 

Na osiem spotkań tego sezonu, Basket rozegrał przed swoją publicznością jedynie trzy, a w weekend proporcje te ulegną jeszcze większemu rozstrzeleniu. Z powodu imprez organizowanych w najbliższą sobotę i niedzielę w hali przy ulicy Żeromskiego konieczna była zmiana gospodarza spotkania dziewiątej kolejki, w której nasza drużyna zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg.

 

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 29 listopada w Kołobrzegu i będzie to ostatni pojedynek w pierwszej rundzie rozgrywek. To oznacza, że w serii rewanżowej Basket rozegra aż sześć z dziewięciu spotkań przed własną publicznością, a więc decydujące o awansie do górnej połowy tabeli mecze będziemy rozgrywać na własnym terenie i przy wsparciu własnych kibiców.

 

Kolejna okazja do dopingowania naszych koszykarzy przy Żeromskiego już na początku przyszłego roku. Pilanie 6 grudnia o godzinie 18:00 podejmą na swoim parkiecie aktualnego lidera tabeli – KSK Noteć Inowrocław, którego w pierwszej kolejce sezonu pokonaliśmy na jego terenie.