Lekcja odebrana

Dodano: 30 listopada 2011 19:55 przez

Nasi koszykarze zakończyli przygodę z Pucharem PZKosz, przegrywając z BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski w stosunku 63:94.
Drużyna Stali pokazała dynamiczną i skuteczną koszykówkę, prowadząc od początku spotkania, pozwalając graczom Basketu na zbliżenie się jedynie w połowie III kwarty, kiedy to na tablicy widniał wynik 44:52.
Od tego momentu jednak tempo narzucili goście, prowadzeni przez niemal bezbłędnego Łukasza Olejnika.

Basket: Krzemiński 17, Przewoźniak 14, Zając 9, Kajuth 6, Rudnik 6, Chelis 4, Pochylski 3, Urbaś 2, Frąckowski 2, Cierpiszewski 0, Tutlewski 0, Ludynia 0.
Stal: Olejnik 19, Dryjański 17, Kałowski 15, Zębski 11, Dymała 11, Sierański 7, Matczak 3, Spała 0.

Basketowi pozostaje skupienie się na III lidze, i już dzisiaj zapraszamy na niedzielny mecz, kiedy to w Pile zjawi się ekipa Tarnovii Tarnowo-Podgórne.