Kolejne zwycięstwo Basketu

20 stycznia 2012

Czwarte z rzędu zwycięstwo odnieśli w dniu dzisiejszym nasi koszykarze, tym razem w pokonanym polu zostawiając MKS MOS Konin, wygrywając w stosunku 91:64 (30:15, 17:19, 22:19, 22:11).

Po wysoko rozstrzygniętej pierwszej kwarcie, kiedy to z każdej pozycji trafiał Łukasz Krzemiński (11 pkt w tej części spotkania), tempo gry nieznacznie opadło.
Po nieco sennych w wykonaniu naszych koszykarzy 2 i 3 kwarcie, w ostatniej odsłonie przypieczętowali zwycięstwo, punktując graczy z Konina 22:11.

W dzisiejszym meczu okazję do debiutu przed pilską publicznością mieli Grzegorz Jankowski, oraz najnowszy nabytek Basketu – Paweł Kłodziński, który zapisał na swoim koncie cztery efektowne bloki na graczach MKS-u.