Informacje meczowe

18 października 2014

grupowe 2014 male foto

Dziś wieczorem rozpocznie się pierwsze spotkanie ligowe w tym sezonie na parkiecie w Pile. By nie pogubić się w gąszczu atrakcji przygotowaliśmy dla kibiców małą ściągawkę.

 

 

Pojedynek rozpocznie się o godzinie 19:00 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Żeromskiego. Może ona pomieścić niemal 1,5 tysiąca kibiców, dlatego problemów ze znalezieniem wolnych miejsc nie powinno być, choć trzeba pamiętać, że jest to Wielka Inauguracja Sezonu, dlatego zainteresowanie spotkaniem może być spore. Na obiekcie warto więc pojawić się chwilę wcześniej, by zająć miejsce na trybunach.

 

Bilety na to spotkanie tradycyjnie już będzie można zakupić w kasach znajdujących się przed wejściem głównym na halę. Będą one dostępne w cenach 2zł (ulgowe), 5 zł (normalne) i 10 zł (rodzinne).

 

A gdy już dostaniecie się na halę czeka na Was moc atrakcji. Na parkiecie, poza meczem zobaczycie także prezentację pierwszej drużyny w iście amerykańskim stylu, pokaz freestyle’owy w wykonaniu Mieszko Włodarczyka, realizację video na telebimach, jak również losowanie nagród rzeczowych i wiele innych konkursów z nagrodami. Będzie też jedna niespodzianka, której szczegóły są obecnie mocno skrywane.

 

basket vs sms plakat maly