Grom Słupca – Basket Piła 55-125

Dodano: 30 stycznia 2019 09:44 przez

Udało się wyjazdowe spotkanie pilskim koszykarzom, którzy od samego początku narzucili swój styl i swoje tempo gry gospodarzom. Po 1 kwarcie Basket prowadzi 35-12. Na koniec 2 kwarty, super strzelec pilskiego Basketu Łukasz Mostek #20 popisuje się buzzer’em (rzut z końcową syreną) za 3 pkt o dechę i do przerwy pilanie schodzą prowadząc 76-26 (to chyba jedna z najbardziej ofensywnych pierwszych połów Basket Piła ever 😁👍🏀)
Drugą kwartę Basket wygrywa w stosunku 41-14 💪 każdy z zawodników pilskiego zespołu dokłada swoje 5 groszy do tego wyniku, a najwięcej kapitan Basketu Bartłomiej Lipiński #10 zdobywca 35 oczek w całym meczu 👏.
Po zmianie stron obraz gry podobny. Ciąg dalszy nawałnicy ze strony pilan. Na uwagę zasługuje akcja dwójkowa rozrysowana przez trenera TP #23, a wykonana perfekcyjnie przez Łukasza Mostka, który podał piłkę na alley oop do Mateusza Relisa #5, który wsadzą ją z całym impetem z góry 💪👏🏀🙆‍♂️ (ręce same składały się do oklasków, szkoda, że nikt tego nie nagrał…)

STK GROM Słupca – KS Basket Piła 55-125 (12-35,14-41,12-21,17-28)
Punkty dla Basketu zdobywali:
Bartłomiej Lipiński 35 (1x3pkt), Łukasz Mostek 31 (5x3pkt), Kamil Michalski 18, Tomasz Pochylski 12 (4x3pkt), Jakub Rutkowski 7, Mateusz Relis 6, Bartek Rajewicz 6, Przemysław Pochylski 6, Dominik Czajkowski 4, asystent trenera Paweł Dyba