Dziewczyny zwycięskie na turnieju w Trzciance

7 grudnia 2010

W minioną sobotę (02.10.2010 r.) w Trzciance odbył się Turniej Juniorek i Kadetek o Puchar Starosty powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.
Reprezentantki naszego Klubu po zaciętym boju wywalczyły pierwsze miejsce.

W pierwszym meczu dziewczyny zagrały z drużyną z Rogoźna i wygrały 39-27 Punkty dla Basketu zdobywały: Kamila Wieczorek 9, Agnieszka Łapacz 8, Martyna Skajda 8, Katarzyna Rozpłoch 7, Magda Pyszniak 6, Małgorzata Tomsa 1, Daria Oldenburg i Sandra Oldenburg bez punktów.

W drugim meczu nasze zawodniczki zagrały z młodym ambitnym zespołem UKS Venus Jędrzejewo. Pilanki wygrały 35-20 Punkty zdobywały: Martyna Skajda 10, Magda Pyszniak 6, Katarzyna Rozpłoch 5, Agnieszka Łapacz 4, Małgorzata Tomsa 4, Kamila Wieczorek 3, Sandra Oldenburg 2, Daria Oldenburg 1

W ostatnim meczu turnieju dziewczyny Basketu zagrały z najgroźniejszymi rywalkami z I LO w Trzciance. Był to mecz o zwycięstwo w turnieju. Cały mecz walka toczyła się praktycznie punkt za punkt, a sama końcówka to nie lada emocje dla kibiców zgromadzonych w hali.

Mecz zakończył się remisem 32-32 i dzieki temu nasze zawodniczki wygrały całodniowe zmagania. Dla Basketu punkty zdobywały: Katarzyna Rozpłoch 11, Martyna Skajda 10, Agnieszka Łapacz 5, Kamila Wieczorek 5, Magda Pyszniak 1, Małgorzata Tomsa, Sandra i Daria Oldenburg bez punktów.
Do najlepszej piątki turnieju wybrane zostały dwie zawodniczki Basketu: Martyna Skajda i Katarzyna Rozpłoch.