Dobra passa utrzymana

23 października 2011

Koszykarze Basketu Piła kontynuują serię zwycięstw, tym razem w pokonanym polu pozostawiając drużynę MKS MOS Konin w stosunku 102-89.
Nie do zatrzymania był powracający po zawieszeniu Łukasz Chelis, zdobywca 30 punktów, a dzielnie go wspierali Tomasz Pochylski (24 pkt), oraz Łukasz Krzemiński 11 pkt, 10 as, 7 zb.

Emocji w Koninie wystarczyło na jedną kwartę, kiedy to nasi koszykarze zdecydowanie narzucili swoje warunki, i po jej zakończeniu prowadzili róznicą 14 punktów (30:16).
Kolejne odsłony przyniosły utrzymywanie bezpiecznego wyniku, który na 5 minut do zakończenia spotkania wynosił 90:69.
W tym momencie na parkiecie pojawili się zmiennicy, co pozwoliło graczom z Konina nieznacznie zniwelować rozmiary porażki.