Do Koszalina po przełamanie

19 stycznia 2015

kuks logo

Basket Piła ma już tylko matematyczne szanse na awans do górnej połówki tabeli. Niemniej nasi zawodnicy w środę będą mieli bardzo ważne zadanie do zrealizowania podczas zaległego spotkania z KUKS Dubois Koszalin.

 

Basket w ligowej tabeli pozostaje na trzecim miejscu od końca, a porażka z niedzieli w spotkaniu z Asseco II Gdynia sprawiła, że pilanie mają już jedynie matematyczne szanse na awans do pierwszej piątki sezonu po rundzie zasadniczej.

 

Niemniej w środę przed naszymi koszykarzami bardzo trudne zadanie, a więc wyjazd w osłabionym składzie do Koszalina. Tamtejszy KUKS Dubois jest zdecydowanie najsłabszym zespołem tego sezonu na drugoligowych parkietach, dlatego wygrana jest obowiązkiem, choć bez Krzemińskiego i Rudnika zadanie to będzie znacznie trudniejsze niż w normalnych warunkach.

 

Spotkanie to pierwotnie miało odbyć się przed nieco ponad tygodniem, ale z uwagi na prośbę koszalinian, władze ligi w porozumieniu z pilskim klubem zdecydowały się  na jego przełożenie. Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 19:00.