Bolesna porażka z SMS

19 stycznia 2014

Nasi koszykarze nie wykorzystali szansy na polepszenie swojej sytuacji w tabeli, ulegając młodzieży z Władysławowa 66:69.
Mecz ten miał podobny przebieg, jak poprzednie spotkanie z Legią, w którym to nasi koszykarze wyrobili sobie przewagę, której jednak nie potrafili utrzymać.
Pomimo pozornej kontroli wydarzeń na parkiecie w pierwszej połowie meczu, od początku III kwarty istnieli jedynie gracze SMSu.

Efektem stagnacji w grze Basketu, na przestrzeni kilkunastu minut II połowy spotkania, byliśmy świadkami 21 punktowej zmiany w wyniku ( z 11 punktowego prowadzenia: 42: 31, do 10 punktowego deficytu: 54:64).
Na nic zdał się wysiłek wprowadzonego na 5 minut do końca Łukasza Krzemińskiego (8 punktów z rzędu w minutę), i pomimo posiadania sytuacji rzutowych, to nasi rywale cieszyli się z odniesienia cennego zwycięstwa wyjazdowego.

Dziękujemy kibicom za tak liczne przybycie, a statystyki z tego spotkania znajdziemy tutaj.