Bez strat w rundzie rewanżowej

17 marca 2012

W zakończonym niedawno spotkaniu drużyna Basketu Piła skutecznie podsumowała bezbłędną rundę rewanżową, wygrywając po raz 11 z rzędu, tym razem w Tarnowie Podgórnym 73:69 (31:22).

Nasz zespół przystąpił do tego spotkania bez swojego lidera – Łukasza Krzemińskiego, jednak determinacji i woli walki nie zabrakło pozostałym graczom Basketu, nadając ton wydarzeniom na parkiecie od pierwszej do ostatniej minuty (drużyna Tarnovii ani razu nie prowadziła).

Basket skutecznie z minuty na minutę powiększał swoją przewagę, która po pierwszej kwarcie wynosiła 6 punktów, po połowie 9, a na początku czwartej kwarty 15 oczek, kiedy to Basket uzyskał największe prowadzenie w spotkaniu (57:42).

Ostatecznie po niewielkim zrywie graczy Tarnovii, wspartym dwoma przewinieniami technicznymi naszych zawodników, Basket wywiózł z Tarnowa Podgórnego dwa punkty.

Poniżej box-score z wczorajszego spotkania, a w dziale statystyki końcowe średnie zawodników Basketu Piła w sezonie 2011/2012.