Basket wygrywa, Rudnik kontuzjowany

26 września 2014

rudnik male foto

Basket Piła po raz drugi pokonał drużynę Tarnovii Tarnowo Podgórne w spotkaniu sparingowym. Niestety w drugiej kwarcie skręcenia stawu skokowego doznał Mateusz Rudnik.

 

Basket do meczu przystąpił osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników. Decyzją trenera Chodkiewicza wolne na to spotkanie otrzymali m.in. Grzegorz Jankowski, Łukasz Krzemiński, Tomasz Pochylski i Grzegorz Przewoźniak.

 

Pod nieobecność swoich starszych kolegów okazję do wykazania się mieli nasi młodsi zawodnicy, którzy spisali się bardzo dobrze wygrywając dla drużyny piąty z siedmiu meczów sparingowych w tym okresie przygotowawczym.

 

Niestety cieniem na to spotkanie kładzie się kontuzja, której doznał Mateusz Rudnik. Nasz zawodnik musiał opuścić parkiet już w drugiej kwarcie z powodu urazu kostki. Mateusz musi poddać się badaniom lekarskim, ale jego występ w inaugurującym sezon spotkaniu z Notecią Inowrocław stoi pod wielkim znakiem zapytania.

 

Basket Piła vs Tarnovia Tarnowo Podgórne 64:59 (19:18, 19:12, 9:19, 17:10)

KS Basket Piła:  Ludynia 11, Zając 12, Kajuth 5, Żebrowski 3, Rudnik 4, Pasieka 8, Rasewicz, Bielecki 13, Pawełczak, Uliczka 8, Gaweł