Basket Piła – SIDEn MMKS VIII LO Toruń 66:88

25 grudnia 2010

W meczu pierwszej kolejki II ligi, Basket Piła uległ SIDEn MMKS VIII LO Toruń w stosunku 66:88 (31:23, 13:25, 13:18, 9:22).

Mecz miał dwa oblicza, pierwsze kiedy to do w pierwszej połowie Basket prowadził równorzędną walkę z wysoko notowanym rywalem, oraz drugie, kiedy to po przerwie nasi zawodnicy mieli trudności w konstruowaniu akcji ofensywnych, co przełożyło się na jedynie 21 punktów w drugiej połowie (przy 31 punktowej zdobyczy w samej pierwszej kwarcie).

Nie bez znaczenia na wynik meczu, miała wpływ absencja Łukasza Krzemińskiego mniej więcej od połowy drugiej kwarty.
Dziękujemy wszystkim przybyłym kibicom za doping, a pełne statystyki z dzisiejszego spotkania dostępne są pod tym linkiem.