Basket jedzie do Tczewa

6 marca 2015

tczew(1)

Już jutro pilanie rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasi zawodnicy zagrają w Tczewie, w meczu, który może zadecydować również o losie pozostałych ligowców.

 

Basket zagra na wyjeździe z MF Meble Tczew, a więc jedyną drużyną, którą jeszcze teoretycznie może wyprzedzić zamykający klasyfikację KUKS Koszalin. Jeśli tczewianie pokonają naszą drużynę, a w następnym meczu SMS PZKosz Władysławowo okaże się lepszy od KUKS, wówczas rozgrywki najprawdopodobniej zakończą się. Różnica między ostatnią a przedostatnią drużyną w tabeli będzie bowiem nie do odrobienia.

 

Jeśli jednak pilanie pokonają swojego jutrzejszego rywala, wówczas może czekać nas jeszcze jedna kolejka ligowa. Walczyć o zwycięstwo warto, gdyż zgodnie z terminarzem pilanie mają podjąć u siebie drużynę Kotwicy Kołobrzeg, którą nadal mogą wyprzedzić w ligowej tabeli.

 

Los Basketu i całej fazy play-out poznamy w sobotę. Początek spotkania z MF Meble Tczew o godzinie 20:00, a relację “akcja po akcji” przeprowadzi oczywiście strona internetowa PZKosz.