Bardzo udana akcja i zwycięstwo z Biofarmem!!

Dodano: 29 stycznia 2020 10:34 przez

W minioną niedzielę 26 stycznia rozegraliśmy mecz ligowy w ramach rozgrywek 3 LM. Spotkanie nie było łatwe dla pilan a młodzi zawodnicy Biofarmu Poznań postawili bardzo trudne warunki. Na przerwę Basket schodził z wynikiem -10pkt. Druga połowa to zupełnie odmieniona gra pilan i po wyśmienitej 3 kw. (wyjście na prowadzenie +12). Ostatecznie wygrywamy 80:68 odnosząc 13 zwycięstwo w szesnastu meczach.

Tego samego wieczoru odbyła się akcja charytatywna “Wielkie Granie dla Filipa”, podczas której zbierane były środki na operację guza mózgu młodego pilanina. Akcja zakończyła się dużym sukcesem i zebrano w sumie 6,214 zł. Była to kolejna akcja w ramach Basket Cares, której działalność zapoczątkowaliśmy w 2010 roku i w sumie na cele charytatywne przekazaliśmy już blisko 80,000 zł.