9 zwycięstwo z rzędu!! :)

Dodano: 06 lutego 2019 09:20 przez

Kolejne zwycięstwo Basketu tym razem na wyjeździe z drużyną MKS Września 108-84.
Koncertowa pierwsza kwarta w naszym wykonaniu. Mocne uderzenie 6 trójek i szybka gra do przodu dały nam wynik po 10 minutach 38-20.
W 2 i 3 kwarcie dalej odjeżdżaliśmy gospodarzom przeważnie za sprawą dwójki rzucających będącego w gazie Łukasz “zlew” Mostek #20 (35pkt) oraz grającego trenera Tomasz Pochylski #23 (28pkt)
Po 3 kwartach wynik 95-57 dla pilan. Ostatnia odsłona meczu to zryw gospodarzy i lekkomyślne decyzje rzutowe zmienników Basketu dzięki czemu MKS Września podgoniła wynik.

Punkty dla Basketu zdobywali:
Łukasz Mostek 35 (6x3pkt), Tomasz Pochylski 28 (4x3pkt), Kamil Michalski 10, Bartłomiej Lipiński 10 (2x3pkt), Jakub Rutkowski 9 (1x3pkt), Jakub Kurkiewicz 7, Paweł Smoczyk 6, Rafał Pażądka-Lipiński 3 (1x3pkt), bez zdobyczy Jakub Florek i Dominik Czajkowski